Sponsor Reklam
Ana Sayfa » , , » Samsung android 4.3 ü teste aldı

Samsung android 4.3 ü teste aldı

Yazar By: Genelsite 22 Temmuz 2013 Pazartesi | 18:43:00

Sponsor Reklam
Akıllı telefon pazarının güçlü markalarından samsung yenilik yapmaya devam ediyor samsung’un Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri için Android 4.2.2 güncellemesini atlayıp doğrudan Android 4.3’e geçeceği yönündeki iddialar, son günlerin önemli gündem maddelerinden bir tanesiydi. Konuya ilişkin Samsung tarafından her hangi bir açıklama halen yapılmadı, yaşanan son gelişmeler söz konusu iddialarıda destekliyor

Bazı kaynakların Samsung Hindistan AR-GE bölümünde elde ettiği bilgilere göre Samsung, Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.3 hazırlıklarına başladı ve telefonlar doğrudan bu versiyona sahip olacak. Devam eden süreçte Avustralyalı GSM operatörü Telstra, resmi sitesinden Galaxy Note 2’nin güncelleme durumunu yenileyerek, üretici konumdaki Samsung’un direkt Android 4.3’e geçeceğini belirtmişti.
Yaşanan son gelişme ise Samsung’un Android 4.2 güncellemesini atladığını net bir şekilde ortaya koymaktadır. Elde edilen görsel Samsung Hindistan’ın Galaxy S3 için Android 4.3’ü test etmeye başladığını gösteriyor. Söz konusu güncellemenin ise yılın son çeyreğinde sunulması bekleniyor.

0 yorum :

Yorum Gönder

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin