Sponsor Reklam

Ne Zaman Emekli Olabilirim Hesapla

Yazar By: Genelsite 28 Temmuz 2013 Pazar | 23:43:00

Sponsor Reklam

Sgk emeklilik hesaplama, sgk ne zaman emekli olurum, sgk emeklilik hesaplama sitesi

Sgk sigortalılar için basit internet hizmeti sunmakta sgk ne zaman emekli olurum linkinden siteye giriş yapıp ilgili alanları doldurduktan sonra size hangi yılda, ne kadar prim gün sayısıyla, emekli olabileceğinize dair bilgiler veriyor sgk ne zaman emekli olabilirim uygulama sitesine http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/ linkinden ulaşabilirsinizUyarı: Yapacağınız sorgulama ve sonuçlar bilgilendirme amaçlıdır. Resmi belge niteliği taşımamaktadır. 

5 yorum :

 1. Süheyla Bulut30 Temmuz 2013 18:32

  bu site sonuçları gerçekmi benim emeklilik yılımı 2035 olarak gösteriyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süheyla hanım sgk ne zaman emekli olurum http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/ uygulama sitesi resmi sitedir gerekli alanları doldurduktan sonra size kesin değil ancak hangi yıl emekli olabileceğinize ait tahmini sonuçlar veriyor. kesin ve resmi sonucu sgk bölge, il ve ilçe müdürlüklerinden kimliğinizle başvuru yaparak alabilirsiniz. saygilar

   Sil
 2. sgk nın sitesinde bir yanlışlıkmı var banamı öyle geliyor ben emeklilik yılımı bir uzmana hesaplattığımda 2017 olarak söyledi bu site 2021 olarak söylüyor off offf durmak yok çalışmaya devam :( sinirim bozuldu.

  YanıtlaSil
 3. Hakan bey bu site sgknın resmi emeklilik hesaplama sitesi olsada emeklilğinizle ilgili tam bilgiyi bölgenizde bulunan sgk müdürlüklerinden ücretsiz alabilirsiniz saygılar

  YanıtlaSil
 4. sgk emeklilik hesaplama sitesinde bir anormallik var sanırım emekli olacağım yıl 2025 iken burdaki sorgulama sayfasında 2030 yılı olarak gösteriyor halka adam gibi bişey sunmuyorlarki hep hatalı!

  YanıtlaSil

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin