Sponsor Reklam

iphone mini fiyatı ne kadar olacak

Yazar By: Genelsite 19 Haziran 2013 Çarşamba | 16:58:00

Sponsor Reklam
Applenin amiral gemisi iPhone mini hakkında çok önemli gelişmeler yaşanıyor.

iphone mini 99 dolar


Akıllı telefonların artmasıyla birlikte iPhone Mini hakkında önemli detaylara ve bilgilere ulaştı!
Akıllı telefon piyasası, birçok üreticinin kozlarını ortaya sunmasının ardından Apple’ın hamlesini bekliyor. iPhone 5S ve ‘plastik iPhone’ hakkında aylardır teknoloji dünyasını meşgul eden söylentilerin ardından, Rueters, Apple’a yakın kaynaklardan önemli bilgiler elde etti.
Apple’ın yeni iPhone modellerine ait planlar hakkında bilgisi bulunan dört kaynakla görüşen Reuters, ‘şirketin 2014 yılında piyasaya sürmek üzere birkaç iPhone modeli üzerinde çalıştığını’ belirtti.
Haberde, ‘telefonların 99 dolar fiyattan satılacak bir model içerebileceği, modellerin ekran genişliklerinin 4,7-5,7 inç (11,9-14,4 cm) arasında değişebileceği ve renk seçeneğinin siyah ve beyazın dışına çıkabileceği’ ifade edildi. birkaç ay önce aynı samsung ve nokia ucuz telefon stratejileri olduğunu açıklamışlardı akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla  ilgili birçok akıllı telefon üreticisinin lite ve mini sürümlerini 100 dolar altında fiyatla piyasaya çıkarmayı planlıyor

 

3 yorum :

 1. iphone mininin avrupada yada amerikada ki satış fiyatı 99 dolar bizim ülkemizdeki satış fiyatı en az 300 dolar olur ne zaman ucuz telefon kullanacağız???

  YanıtlaSil
 2. Ankaralı Rambo20 Haziran 2013 02:28

  iphone nun türkiyede 99 dolara satılacağına inanan el kaldırsın :)

  YanıtlaSil
 3. keşke türkiyede de iphone fiyatları abd deki gibi 99 dolar olsa 5 tane alırdım bizde 450 dolardan aşağı satılmaz

  YanıtlaSil

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin