Sponsor Reklam

instagram vine'a rakipmi oluyor

Yazar By: Genelsite 21 Haziran 2013 Cuma | 15:17:00

Sponsor Reklam

Aktif sosyal medya kullanıcılarının yakından bildiği popüler fotoğraf paylaşım sitesi instagram yaptığı yeniliklerle kullanıcılarını artırmayı planlıyor. facebook’un geçtiğimiz yıl 1 milyar dolara satın aldığı popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, dün video paylaşım özelliğini hayata geçirdi.
instagram vine
Instagram’ın fotoğraflarda olduğu gibi 13 özel filtre ile sunulan video paylaşım özelliği, 15 saniyelik mikro film çekimi imkanı veriyor.


Dünyanın dört bir yanındaki Instagram kullanıcıları, bedava güncellemeyle uygulamalarına video çekim özelliğini ekleyebilecek. Uygulamanın tasarımında yaşanan tek değişim, video moduna geçiş yapılmasını sağlayan bir küçük film ikonu olacak.
Instagram CEO’su Kevin Systrom, Facebook’un merkezi olan Menlo Park, California’da yaptığı sunumda, “Bu özellik Instagram hakkında bildiğimiz ve sevdiğimiz her şeyi içeriyor, ancak hareket de ediyor” ifadesini kullandı.

2 yorum :

  1. instagram foto paylaşım sitesiydi niye vine özeniyor anlamadım :(

    YanıtlaSil
  2. Serkan Ufuk Taner24 Haziran 2013 02:38

    @tekno deli arkadaşım sana katılıyorum ben instagramı foto için kullanıyorum eğer video paylaşım yapacaksam vine kullanırım daha olmadı youtube kullanırım

    YanıtlaSil

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin