Sponsor Reklam

Cebit Bilişim Eurasia Açılıyor

Yazar By: Genelsite 1 Aralık 2012 Cumartesi | 02:32:00

Sponsor Reklam
CeBIT Bilişim Eurasia, Türkiye'de fuar alanında en büyük teknoloji etkinlik ve her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek.

CeBIT Bilişim Eurasia, Türkiye'nin teknoloji alanındaki en büyük fuarı ve şuanda kapılarını açtı. 2 Aralık'tan itibaren ziyaret edilebilecek olan fuar on üçüncü kez düzenleniyor.

Aslında fuarlar eski önemini yitirdi ama özellikle iş ilişkilerinin geliştirilmesi ve farklı bağlantıların kurulması için en gözde etkinliklerden biri halinde. CeBIT Bilişim Eurasia Türkiye'de fuar alanında en büyük teknoloji etkinlik ve her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek.
Fuar, İstanbul Yeşilköy'de bulunan CNR Expo'da düzenlenecek ve bu yıl 2 Aralık tarihine kadar açık kalacak. CeBIT fuarı bugün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılan bir törenle açıldı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada ''Bilişim işletmeleri ya akıllarını başlarına alırlar ve imkanları adil bir şekilde paylaşırlar ya da yavaş yavaş sahneden çekilmeye razı olurlar'' dedi.

0 yorum :

Yorum Gönder

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin