Sponsor Reklam
Ana Sayfa » , , , , , » Bir zamanların popüler radyo kanalı Show radyo satışa çıkarıldı

Bir zamanların popüler radyo kanalı Show radyo satışa çıkarıldı

Yazar By: Genelsite 11 Ekim 2012 Perşembe | 18:32:00

Sponsor Reklam

TMSF, Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satılığa çıkardı.


Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan konuya ilişkin duyuruya göre, TMSF, amme borçları nedeniyle Aks Radyo ve Yayıncılık ve Medya İletişim Hizmetleri AŞ’den haczedilen mal, hak ve varlıklar ile bu varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dahil olmak üzere TMSF’nin 27/09/2012 tarih ve 2012/261 sayılı kararı ile oluşturulan "Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" satılığa çıkarıldı.

Satışa konu olan Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün muhammen bedeli 11 milyon ABDDoları olarak belirlenirken, ihaleyi kazanan girişimci Fon’dan ayrıca "Show Radyo" markasını 1 milyon 190 bin ABD Doları’na satın alacak.

Söz konusu ihale kapalı zarf ve açık arttırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle, cebri icra yoluyla haciz, rehin gibi yasal takyidatlardan ari olarak, 4 Aralık saat 11.00’de, Fon’un ”Büyükdere Cad. No:143 Asma Kat Konferans Salonu Esentepe/İstanbul” adresinde yapılacak.

İhale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak ve açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek. Teklifler peşin olarak ABD Doları cinsinden verilecek.

İhaleye ilişkin şartname, satış komisyonu tarafından Fon’un "Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul" adresinde ilgililerin incelemesine bedelsiz olarak açık tutulacak. Şartnameyi alarak ihaleye katılmak isteyenler de, 1.000 ABD Doları’nı Fon’un ilgili banka hesabına yatırarak şartname  alabilecek

 

Kaynak: Milliyet

1 yorum :

  1. vay be 2000 li yılların başıydı show radyo cingılı vardı şu an ki birçok radyocu (çokomurat,nihat sırdar,şafak karaman) vs... o zamanlar show radyo da program yapıyorlardı ne güzel günlerdi

    YanıtlaSil

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin