Sponsor Reklam

Rapidshare açıklama yaptı

Yazar By: Genelsite 28 Ocak 2012 Cumartesi | 12:05:00

Sponsor Reklam

MegaUpload'ın kapatılması dosya paylaşım sitelerini korkturken RapidShare'den beklenen açıklama geldi!


Dosya paylaşım sitesi olan megaupload'ın geçtiğimiz günlerde ABD hükümeti tarafından kapatılması, benzer diğer siteleride tedirgin etmiştir.

Ünlü dosya paylaşım sitelerinden biri olan Rapidshare de, akla ilk gelen paylaşım sitesi Rapidshare yetkilisi Daniel Raimer, şirketin Megaupload'ın kapatılması nedeniyle kendi sitelerinin de başına birşey gelmesinden endişelenmediğini açıkladı.

Ars Technica'ya konuşan Raimer düşüncesini şu şekilde ifade etti, "Bir baskın yapılmasından korkmuyoruz. Dosya depolamak, yasal bir iştir". Rapidshare CEO'su Alexandra Zwingli ise şirketin Megaupload yöneticilerinden daha açık olmaya çalıştığını söyledi.

Zwingli, İsviçre'de kurulan RapidShare AG hakkında ise şunları söyledi "Her zaman şirket detaylarını gereken yerlere sunuyoruz ve gerçek isimler tarafından yönetiliyoruz, isimsiz veya ara şirketler kullanmıyoruz."

Rapidshare CEO'su korsancılığa karşı "çok katı" olduğunu, sıkça indirilen dosyalara veya yükleyenlere ödül vermek gibi bir yapıda olmadığını da söyledi.

0 yorum :

Yorum Gönder

Sponsor Reklam

Genelsite.org Bizi Takip Edin